Atrakcje

Hotel Gdańsk Gdynia Sopot nad morzem. Pokoje i Noclegi

Odkrywaj Pomorze

Willa Białe Piaski usytuowana jest w sercu urokliwego wybrzeża. Znajdziesz tu malownicze ścieżki spacerowe, które prowadzą przez przyrodę i pozwalają odkryć piękno okolic.
plaza-bialogora-molo-deptak.webp

Plaża Białogóra

Plaża w Białogórze zachwyca nie tylko czystą morską wodą, malowniczymi widokami i wyjątkowym klimatem, ale oferuje także wiele innych atrakcji, które czynią ją wyjątkową.
bialogora-pokoje-noclegi-morze-baltyk.webp

Rezerwat Przyrody Białogóra

Jest jednym z najcenniejszych przyrodniczych skarbów na północy Polski. Rezerwat rozciąga się na powierzchni 211 hektarów i jest częścią obszaru Natura 2000, co podkreśla jego ogromne znaczenie dla ochrony przyrody.
szlak-rowerowy-bialogora-wycieczki-morze.webp

Szlaki Rowerowe

Dla aktywnych turystów Białogóra jest wprost wymarzonym miejscem na sporty wodne, rozrywkę na plaży czy zwiedzanie okolicy rowerem.
Atrakcje nad Morzem
Atrakcje nad Morzem
Atrakcje nad Morzem

Słowiński Park Narodowy

Prawdziwy skarb Polski, zachowany w jego naturalnym, dzikim pięknie. Minimalna interwencja człowieka w krajobraz przyrodniczy – Tutaj to przyroda maluje pejzaż, tworząc go na nowo z dnia na dzień.

Wypocznij

Odkryj piękno natury, zrelaksuj się i delektuj wyjątkową atmosferą naszego kurortu. Twój luksusowy wypoczynek już na Ciebie czeka. Zapraszamy!